درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید
درباره شهرکودک علاالدین

امروزه کودکان به عنوان عضوی از جامعه شناخته شده اند و توجه به تربیت درست آن ها تاثیر بسزایی درشکل گیری رفتارهایشان در آینده خواهد داشت.
بررسی مشکلات پیش روی کودکان نشان دهنده این نکته است که آن ها به محیطی شاد ، امن و راحت نیاز دارند که در آن جا اثری از آلودگی هوا و صوت، عدم امنیت، عدم فضای مناسب برای بازی و ... وجود نداشته باشد،
بچه ها بتوانند با خیال راحت به فعالیت بپردازند و این احساس نیاز در شهر کودک علاالدین بصورت کاملا علمی و عملی راه اندازی شد.
از سوی دیگر ورود كودك پديده اي است كه مي تواند كليه ابعاد زندگي يك زوج را تحت تاثير قرار دهد و نگهداري و تربيت فرزند مبارزه اي روزانه است كه تلاش و صبر زيادي مي طلبد.
تغییر وضعیت خانواده ها از شکل گسترده به هسته ای و پراکندگی اعضای خانواده در جامعه امروز ایران، مانند همه کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته، موجب شده که بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در زمینه بارداری، زایمان، نگهداری از نوزاد، سلامت و تربیت کودک براحتی از طریق اعضای با تجربه تر خانواده در اختیار والدین تازه کار قرار نگیرد و یا در برخی موارد اطمینان کافی از صحت و سقم راهنمائیهای ارائه شده وجود نداشته باشد.
بدون شک مجموعه علاالدین با تدوين استراتژی هاي بلند مدت ، رويكرد برد برد ، هدف گذاري هاي صحيح و مستمر و هدف قرار دادن موضوعاتی چون تامین رضایت كامل ذینفعان مسیری هموار و درخشان را در فرا روی آنان قرار داده است.
لحظه ای که بی صبرانه منتظرش هستید در حال نزدیک شدن است .هنوز بسیاری از کارها و برنامه ریزی ها قبل از ورود به این مرحله زندگی باقی مانده است.
شهر کودک علاالدین وابسته به گروه سرمایه گذاری علاالدین، بزرگترین مرکز تخصصی کودک در شمال کشور است که از ابتدای سال 1392 با رویکرد عرضه مستقیم محصولات کودک و مادر با استفاده از شیوه های نوین مشتری مدارانه آغاز به کار نموده است.
علاالدین،‌ شهری است که در آن خواسته های کودک و خانواده در اولویت قرار گرفته و شرایط اجتماعی،‌ فرهنگی و سرگرمی همسو با نیارهای آنان است و حقوق کودکان در سیاست ها ، قوانین ، برنامه ها و بودجه منعکس می شود.
تمرکز انواع برندهای معتبر و مطرح در زمینه کودک و مادر یکی از پارامترهای ممتاز این مجموعه می باشد.
image

آدرس مهدکودک

گرگان، بلوارصیادشیرازی،نبش صیاد 34، شهرکودک علاالدین

ساعت کار آتلیه

شنبه تا پنجشنبه
9تا13:30
17تا22

ساعت کار فروشگاه

شنبه تا پنجشنبه
9تا13:30 و 17 تا 22
جمعه و ایام تعطیل
17تا22

تلفن و ایمیل

فروشگاه: 01732553383
آتلیه: 01732553382
info@shahrekodak.com

شهرکودک علاالدین بزرگترین مرکز تخصصی کودک و بارداری در استان گلستان

Designed By Anilweb

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود راوارد کنید