به نام خداوند بخشنده و مهربان

درباره ما

فروشگاه شهر کودک تارنمای چند منظوره برای دسترس پذیر کردن فرآورده های فرهنگی و آموزشی ، لوازم تحریر فانتزی و بازی های فکری برای کودکانو نوجوانان است  .

فروشگاه شهر کودک

قصد دارد با روشی جدید سطح آموزش و پررش کودکان ایران زمین را ارتقا ببخشد . امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های خانواده‌های ایرانی ، انتخاب  کتاب‌ های مناسب برای کودکان و نوجوان است و به راستی هنگام خرید این کتاب‌های مناسب و نیافتن آن‌ها آشفته می‌شوند و گاه اصل کار را  کنار می‌گذارند . کتاب‌های کودک و نوجوان از جمله پدیده‌های فرهنگی است که نقش خانواده یا آموزگار و مربی در تهیه آن انکارناپذیر است . در این مورد این کودک نیست که انتخاب می‌کند بلکه بزرگترها برای او کتاب را انتخاب می‌کنند .

انتخاب کتاب مناسب

انتخاب  کتاب های مناسب کودک و نوجوان کار  آسانی نیست . باید کتاب‌های پالوده را از کتاب‌های آلوده جدا ساخت. این کار را کارشناسانی انجام می‌دهند که در این زمینه آزموده شده‌اند. گروهی از همکاران ما همه روزه در تلاش اند تا مناسب ترین کتاب ها را شناسایی کرده و به شما عزیزان معرفی نمایند .

فروشگاه شهر کودک در سه زمینه به معرفی کتاب می پردازد : کتاب های داستان ، کتاب های مهارتی و کتاب های روانشناسی کودک و نوجوان . علاوه بر این امروزه با توجه به پیشرفت تکنولژی و در دسترس بودن آن برای کودکان و نوجوانان روز به روز کودکان از انجام تکالیف خود و همچنین مطالعه کتاب فاصله می گیرند . با توجه به بررسی های صورت گرفته و تحقیقات انجام شده توسط همکاران مان ، به این نتیجه رسیدیم که یک سیستمی را تعریف نماییم تا این شکاف ایجاد شده را از بین ببریم و آن هم ایجاد یک لاین فروش برای لوازم تحریر فانتزی بود زیرا از لحاظ بسری برای کودکان بسیار جذاب است و می تواند جاذبه ای برای جذب کودکان به خواندن و نوشتن  ایجاد نماید .

بازی کردن کودکان

یکی دیگر از موضوعات مهم در پرورش کودکان ونوجوانان و کشف استعدادهای نهفته عزیزان ، انجام بازی است ، بازی هایی که با هدف طراحی شده اند و کودکان و نوجوانان در مسیر انجام بازی مجبور می شوند از قدرت تفکر و خیال بافی بیشتر استفاده کنند و همچنین فعالیت بدنی نیز داشته باشند . از این رو لاین فروش دیگری در فروشگاه افتتاح نمودیم با عنوان با زی های فکری ، گروهی از همکاران مان همه روزه در حال بررسی بازی های مهیج و جذاب و مفید برای کودکان و نوجوانان می باشند و به محض شناسایی این بازی ها آن ها را به شما والدین گرامی معرفی می نمایند . ما در تلاشیم  تا بهترین خدمات را به شما بزرگواران ارائه بدهیم و ممنونیم از شما که از ما حمایت می کنید و همین امر باعث دلگرمی ما می شود .